<< Poka wszystkie
Pracownik magazynu, HOLANDIA - Og這szenia Sandomierz
Dodane: 16/02/2017 09:12:33
tydzie temu
Wnosimy na polski rynek us逝g HR nowoczesno嗆 i pomys na biznes pe貫n elastyczno軼i i kreatywno軼i pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jeste鄉y skutecznym doradc zar闚no dla pracodawc闚 jak i dla pracownik闚. Daj帷 z siebie wszystko nie ograniczamy si do szablonowych us逝g tradycyjnych agencji pracy, naszym za這瞠niem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracownik闚 magazynu

Miejsce pracy: Venray / Eindhoven/ Roosendaal/ Tilburg/Waalwijk
Region: Holandia

Opis stanowiska:
• Pakowanie towaru w pude趾a
• Przygotowywanie do wysy趾i
• Praca z instrukcj, zgodn z zam闚ieniami klient闚
• Zbieranie zam闚ie

Wymagania:
• Do鈍iadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane
• Znajomo嗆 j瞛yka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy- mile widziane
• Du瘸 motywacja do pracy
• Zdolno嗆 pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku
• Gotowo嗆 do pracy przez d逝窺zy czas, min. 6 miesi璚y
• Za鈍iadczenie o niekaralno軼i

Oferujemy:
• Przejrzyst form zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawc
• Atrakcyjne zarobki od 9,40 euro brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego
• Prac na d逝gi okres czasu
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie
• Transport do/z pracy
• Opiek polskiego koordynatora
• Dobr atmosfer w pracy i na co dzie

Prosimy o aplikowanie przez link: http://time2work.es-candidate.com/application/form/239346/2611/0/ lub wysy豉nie CV na adres: iga@time2work.com.pl
Informacje pod tel: +48 505 698 268

Kontakt:
Iga.
Telefon:
505698268

Ods這n: 14
      Zobacz Katalog Sandomierskich Wizyt闚ek

SANDOMIERSKIE OGΜSZENIA
www.sandomierz.net-ogloszenia.pl