Praca dla Dekarzy i Pomocnik闚 budowlanych – Belgia - Og這szenia Sandomierz
Dodane: 25/07/2018 12:57:17
miesi帷 temu
Firma z siedzib we Wroc豉wiu, dzia豉j帷a w bran篡 budowlanej na terenie zagranicznym, poszukuje Kandydat闚 do pracy na stanowisko:
Dekarz/ Pomocnik budowlany

Lokalizacja : Belgia

Twoje zadania :
● Demonta pokry dachowych
● Izolacja
● Prace dekarskie w technologiach: papa termozgrzewalna i klejona, membrana EPDM, resitrix
● Wykonywanie prac pomocniczych

Nasze wymagania:
● Do鈍iadczenie na ww. stanowiskach
● Prawo jazdy kat. B

Co dostaniesz w zamian:
● Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac
● Stawka godzinowa dla dekarza 12,00 euro/h netto, dla pomocnika 9,00 euro/h netto
● Odzie ochronna, narz璠zia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy
● Dojazd do pracy oraz zjazdy na 鈍i皻a – po stronie pracodawcy

Zadzwo lub wy郵ij SMS o tre軼i „ kontakt ” - Oddzwoni
Paulina Domurad
tel. +48 531-917-004
CV na e-mail paulina.domurad@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471
Telefon:
531917004

Ods這n: 5
      Zobacz Katalog Sandomierskich Wizyt闚ek

SANDOMIERSKIE OGΜSZENIA
www.sandomierz.net-ogloszenia.pl