<< Poka wszystkie
Elektryk Stalowa Wola - Og這szenia Sandomierz
Dodane: 18/11/2019 08:43:46
3 dni temu
Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniaj帷 ponad 1500 os鏏, jest jednym z najwi瘯szych zak豉d闚 produkuj帷ych odlewy ze stop闚 aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw us逝g pocz患szy od zaprojektowania poprzez odlanie i obr鏏k odlewu a do lakierowania i monta簑 wykonanych element闚.
Aktualnie poszukujemy os鏏 na stanowisko:
ELEKTRYK

Opis stanowiska pracy:
- monta nowych instalacji elektrycznych
- doz鏎, przegl康y, naprawy, remonty instalacji elektrycznych, urz康ze i maszyn

Od naszych kandydat闚 oczekujemy:
- uprawnie SEP do 1KV
- do鈍iadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- gotowo軼i do pracy zmianowej
- dyspozycyjno軼i

Zapewniamy:
- zatrudnienie na pe軟y etat z umow o prac w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- niezb璠ne narz璠zia do wykonywanej pracy
- samodzielno嗆 oraz mo磧iwo嗆 wykazywania si inicjatyw i wiedz merytoryczn
- mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalist闚
- odpowiedzialne i wymagaj帷e zadania z dost瘼em do nowoczesnych narz璠zi

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl
Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816.

Aktualne oferty pracy r闚nie na naszej stronie internetowej www.thoni-alutec.pl

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a og鏊nego rozporz康zenia o ochronie danych
osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb aktualnej lub przysz造ch rekrutacji.

Wi璚ej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani na stronie www.thoni-alutec.pl
w zak豉dce "do pobrania".

Kontakt:
ThoniAlutec
Telefon:
158149816

Ods這n: 11
      Zobacz Katalog Sandomierskich Wizyt闚ek

SANDOMIERSKIE OGΜSZENIA
www.sandomierz.net-ogloszenia.pl